InTrust s.r.o.je ​​certifikovaný partner pre predaj a montáž ​výrobkov Ž​alúzie NEVA® 

vonkajšie 
žalúzie

vonkajšie rolety zipscreen

smart home & elektronika

cenová
ponuka

Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie
najúčinnejší spôsob vonkajšieho tienenia

Materiál pre výrobu vonkajších žalúzií objednávame zo Švajčiarska, elektroniku z Francúzska a Nemecka. Na špičkových strojoch potom vyrábame vonkajšie žalúzie, ktoré chcú zákazníci po celom svete.

Už vo výrobe ich pripravíme tak, aby s nimi bolo na stavbe minimum práce. Ich komponenty nalakujeme vo vlastnej práškovej lakovni, aby farba držala roky.  A v prípade potreby vyrobíme i žalúzie v atypických rozmeroch. Na všetky žalúzie v ponuke dávame okrem štandardnej 2-ročnej záruky ešte ďalšie 2 roky naviac. Žalúzie vyrábame v mnohých variantoch, ktoré sa líšia tvarom a šírkou lamely.

ŠPIČKOVÝ 
PRODUKT

Žalúzie a látkové rolety vyrábame z kvalitných západoeurópskych materiálov s najmodernejšou strojovou výbavou súčasnosti. 

Rýchle 
termíny

Všetky žalúzie a látkové rolety vyrobíme do 2 týždňov. Všetko ostatné záleží na dodaní.

jednoduchá montáž

Naše produkty vám už vo výrobe pripravíme tak, že svojim montérom ušetríte na stavbe hodiny práce.

Záruka 
4 roky

Na všetky naše žalúzie a látkové rolety dávame záruku až 4 roky a na všetky motory záruku až 5 rokov, lebo sme presvedčení o ich kvalite a spoľahlivosti.

Atypické 
návrhy

Nevybrali ste si zo žalúzií alebo roliet v ponuke? Nevadí, radi vám naše žalúzie a systémy upravíme podľa vašich návrhov. 

SPÔSOB MONTÁŽE

Montéri žalúziu umiestnia do pripraveného priestoru vo fasáde. Všetky kotviace prvky sú tak skryté a nič neruší finálny vzhľad budovy. Tento spôsob prevedenia je vizuálne najatraktívnejší.

POD KRYCÍ PLECH

Priznaný lakovaný plech zakrýva horný profil a paket lamiel žalúzií a chráni žalúzie pred nepriaznivým počasím. Tento spôsob prevedenia je vhodný pre dodatočnú montáž, prípadne ak sa žalúzia nevlezie pod fasádu, alebo má klient rád estetiku plechu.

NA FASÁDU

Ak technológia stavby nedovoľuje montáž pod fasádu alebo krycí plech, tak sa žalúzie montujú pomocou špeciálnych nosných prvkov priamo na fasádu. Takto namontované žalúzie tvoria zaujímavý architektonický prvok.

Fasádny 
systém

Ak chcete montovať vonkajšie žalúzie na hotovú fasádu, ideálnym riešením sú fasádne žalúzie.
Dodávané sú so samonosným krytom a s masívnymi vodiacimi profilmi. Montérom stačí žalúziu upevniť ku stene pomocou špeciálnych nosných držiakov vodiaceho profilu.

SamonosnÝ systém

Žalúzie tvoria so samonosným systémom jeden celok a sú ním ukotvené cez vodiace profily priamo na fasádu alebo k akémukoľvek pevnému povrchu – preto je ich montáž neskutočne rýchla.

ISO KASTL 

purentivový žalúziový kastlík

Na mieru vyrábaný žalúziový kastlík pre ľahkú a rýchlu montáž vonkajších žalúzií pod omietku. Je vhodný do akejkoľvek stavby vrátane pasívnych a nízkoenergetických domov.

Rohové riešenia NEVA

Rohové okná sú dnes trendom. Presvetľujú miestnosť a umožňujú skvelý výhľad do okolia. Žalúzie NEVA® možno spojiť rohovými systémami aj prostredníctvom vnútorných a vonkajších rohov. Ďalšou znamenitou výhodou rohových riešení pri žalúziách NEVA® je ich spôsob ukotvenia strop-podlaha. Zaručujú efektívne tienenie rohových okien a plnia aj funkciu estetického vzhľadu.

A​ký typ vonkajších žaluzií si vybrať?

Každý tvar aj šírku lamely žalúzie použijete na iné účely. Chcete, aby vás v spálni nerušili lúče ranného slnka, alebo potrebujete v pracovni namieriť svetlo na strop, aby vám neoslňovalo monitor? Predstavujeme typy vonkajších žalúzií, ktoré sa vám pre tieto prípady hodia.

Najodolnejšie sú lamely typu S a Z, hodia sa najmä vo veternejších oblastiach. Medzi menej odolné patria lamely typu C a najmenej odolný je tvar F.

Pokiaľ nestaviate dom od základu a nemáte v pláne zasadiť vonkajšie žalúzie pod fasádu, prihliadnite aj na to, koľko svetla vám uberie paket vytiahnutých žalúzií. Nízky je pri širších variantoch lamiel – na pokrytie plochy okna potrebujete menej kusov. Najnižší paket majú žalúzie F‑80 vďaka plochému tvaru lamely.

Vonkajšie žalúzie

S-90

 • Sú domykateľné
 • Tichý chod
 • Pripomínajú rolety
DETAIL

Vonkajšie žalúzie

Z-90

 • Sú domykateľné
 • Hit medzi žalúziami
 • Veľmi pevné lamely
DETAIL

Vonkajšie žalúzie

Z-70

 • Sú domykateľné
 • Elegantný vzhľad
 • Flexibilné riešenie
DETAIL

Vonkajšie žalúzie

C-80

 • Sklopíte na obe strany
 • Variabilné riešenie
 • Architektonicky zaujímavé
DETAIL

Vonkajšie žalúzie

C-65

 • Sklopíte na obe strany
 • Variabilné riešenie
 • Architektonicky zaujímavé
DETAIL

Vonkajšie žalúzie

F-80

 • Sklopíte na obe strany
 • Šetria priestor
 • Variabilné riešenie
DETAIL